Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kaptam egy előfizetéses zseb...

Kaptam egy előfizetéses zseb wifi készüléket. Segit valaki hogyan kell használni? Kapcsolódás után nem tudom mi a teendő.

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptam ezt az előfizetéses vodafon wifi r209-z .

A mobilom fenti ikonján beirtam a wifi nevet és jelszót. De még sincsen internetem hiába irja hogy kapcsolódva.

A második lépésként egy oldalt kellene megnyitnom. A vodafonemobile wifit. De nem tudom ,sajnos nem vagyok mai fiatal és nem értek mindent.


2015. márc. 14. 20:18
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Itt a magyar kézikönyv:

[link]


Eszerint:

A ZsebWifi eszközön nyomd a nagy gombot 3 másodpercig, akkor kezd kapcsolódni a szélessávú mobilhálózathoz.

Térerő jelző led: Ha jó a térerő/gyors az internetkapcsolat akkor zöld, ha lassú akkor sárga.

Akku jelző: zöld-jó (töltéskor villog), piros-alacsony, szürke/nem világít-ki van kapcsolva.

SMS: kék-olvasatlan, villog-betelt az SMS tároló.


Egyéb beállításokhoz vagy adatforgalmi statisztikákhoz nyisd meg webböngészőben a [link] vagy [link] címet.

2015. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a két cim sajnos nem elérhető...
2015. márc. 15. 08:08
 3/4 CspCsj ***** válasza:

LED-ek zöldek?

Gondolom Android-os telefon-t használsz. Próbáld a Wifi beállításoknál hosszan nyomva a kapcsolat elfelejtését választani és újra csatlakozni, de ha látható az eszköz, akkor csak a jelszót megadni.


Esetleg próbáld másik wifi-s eszközzel (pl. laptoppal, tablet-tel) is elérni.

2015. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SimkoL ***** válasza:
Legegyszerűbb ha egy USB kábellel, gondolom kaptál hozzá hozzákötöd egy Windows-os géphez - min XP SP3 vagy Win 7 -, telepíted a meghajtóprogramokat - rajta van a WiFi-n - és onnan próbálod beállítani.
2015. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!