Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a teendő ilyenkor?

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Először vásároltam a Steamen játékot, MasterCard-dal, 3 napja, de azóta sem érkezett semmilyen értesítés a banktól, hogy lekerült volna a pénz. Van rá esély, hogy lelopják onnan a többi pénzemet?

(Bocsánat, ha ostoba a kérdés, de teljesen laikus vagyok.)


2015. máj. 7. 10:12
 1/6 anonim válasza:

Kevés rá az esély, h. le lopják, mert nem ezért híresek.

Ha esetleg van ilyen lehetőséged, h. internetem nezd, ami a bankkártyádon történik, nézd meg.

2015. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)

Megnéztem, de ott sincs semmi jele az egésznek. Amúgy a STEAM ilyenkor automatikusan átváltja a forintot euróba?

2015. máj. 7. 10:22
 3/6 Tengor ***** válasza:

Igen, napi árfolyamon váltja a Ft-ot euróba.

A Steamen megkaptad a játékot?

2015. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, meg, abban a másodpercben. Csak kicsit aggódok, hogy nehogy eltűnjön a többi pénzem is, mert van rajta kb 300.000 forint... :P
2015. máj. 7. 10:32
 5/6 Tengor ***** válasza:

Nem túl bölcs dolog ezen így utólag aggódni...

A Steam nem a lenyúlásról híres, ha ellopják az adataidat azt a gépedre telepített keyloggeren keresztül teszik.

A bankszámládon bizonyára rajta van már a zárolás, csak még nem írták jóvá ténylegesen.

2015. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. máj. 7. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!