Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » ESET Endpoint Antivirus...

ESET Endpoint Antivirus vírusirtóm van és töltöttem le torrentről egy fájlt, és azt írja hogy hiba állományok hiányoznak. Eltett egy fájlt a vírusirtó, hogy tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés

#vírusirtó #hiba állományok hiányoznak
2015. máj. 8. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg az ESET "tette" el, akkor az valószínüleg karanténban van fertőzés gyanújával! Vagy visszaállítod karanténból a feltehetően fertőzött fájlt és reménykedsz, hogy tévesen ítélte fertőzöttnek (nem hinném, hisz ESET), vagy beletörődsz, hogy az bizony fertőzott fájl.


Nállam az ESET még semmit sem ítélt tévesen fertőzöttnek, pedig megetettem már vele jónéhány olyan fájlt, amire más azt írná, hogy fertőzött, akkor is, ha nem. Viszont ami fertőzött azt rendesen kiszűri. Olyat is, amire más azt írta, hogy rendben, futtathatod!

2015. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a visszajelzést.
2015. máj. 8. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!