Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Járt még valaki így az Avast...

Járt még valaki így az Avast vírusírtóval?

Figyelt kérdés
Már majdnem 10 éve az Avast vírusírtót használom és régebben különesebb gond nem volt vele. Mivel ingyenesen szoktam letölteni, így minden évben lejár és amikor lejár, autamatikusan kéri az újratöltést. Viszont most legutóbb amikor lejárt nem lehetett újra instalálni, csak pár nap múlva sikerült. Akkor viszont az Avast nem engedte hogy felmenjek a netre, csak akkor birtam felmenni a netre, amikor visszaállítottam a gépet akkorra amikor nem volt rajta az Avast. Az egyik ismerősöm ugyanígy járt szintén az Avast-al. Szóval most semmilyen vírusírtó nincs a gépemen. Mit kéne csinálni?

2015. máj. 23. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
le kéne cserélni az avastot.. még mindig vannak jobb vírusírtók a piacon
2015. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az baj ha semmilyen vírusírtó nincs a gépemen?
2015. máj. 27. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
csak annyira mintha nem lenne ajtó a házon :D
2015. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És azt honnan lehet tudni hogy melyik vírusírtó a legmegfelelőbb? Mármint hogy melyik a jó és melyik nem csinál ilyen problémákat mint az Avast? :)
2015. máj. 27. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:

vannak tesztek bár elég változó a piac.. én magam csak comodo tűzfalat használok csak de csak akkor ajánlom ezt a megoldást ha tudod mit csinálsz és nem jársz kétes oldalakra és nem töltesz kétes tartalmakat a netről..

itt nézelődj:

[link]

azt viszont hogy az évente ingyenesre frissítés miatt bebolondul azt nem mondhatom biztosra hogy nem fogja tenni akármelyiket is töltöd le..

2015. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2015. máj. 28. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!