Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast Free Antivirus miért...

Avast Free Antivirus miért helyez karanténba engedélyezett fájlokat?

Figyelt kérdés
Van egy program, amit vírusnak érzékel, és miután kicsomagolom, pár másodpercen belül karanténba helyezi, és eltűnik a mappából. Avast-beállítások-kizárások menüpont alatt megadtam az elérési útvonalát, de nem történik semmi, ugyanúgy törli (karanténba helyezi). Van megoldás?

2015. máj. 24. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy 100%-ra biztos benne hogy a programban nincs vírus inkább ne kísérletezz. Én ma követtem el ezt a hibát és 74 vírus jött be..
2015. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Majdnem biztos vagyok benne, hogy nem vírusos, hivatalos oldalról töltöttem le, rajtam kívül több ezren (legalábbis 1-2ezren biztosan) használják, köztük több ismerősöm is, akiknek a más fajta vírusirtójuk nem jelzett.. :(
2015. máj. 28. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!