Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az lenne a problémám, hogy...

Marco777 kérdése:

Az lenne a problémám, hogy letöltöttem valamit amit nem kellett volna, és természetesen folyamatosan akar telepítgetni ilyen alkalmazásokat, hogy: Crossbrowser, mystartsearch, és egyéb finomságok, hogyan törölhetném le?

Figyelt kérdés
Hiába törlöm le, visszajönnek. Valakinek esetleg volt hasonló problémája? Tud-e rá valami jó, megbízható vírusirtót, amit ki is próbált? Nagyon szépen megköszönném a segítségeket!

2015. jún. 17. 12:45
 1/4 Brenya ***** válasza:
Megpróbálhatod evvel(nem kell telepíteni).: [link]
2015. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még egy tanács!

Ha letöltesz valamit, az adott fájlt a telepítés előtt használd a [link] oldalt!

A kereső mezőjébe húzd be az adott fájlt, indíts el rajta keresést!

Ha a több, mint 50 féle vírusírtó program közül csak 1 talál benne veszélyt, NE INDÍTSD EL A TELEPÍTÉST!!!

2015. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Csak nem te is a Sims4-el probalkoztal meg?

Ha igen, akkor pacsizhatunk, mert en is szenvedtem vele.

egy ideje mar nem jonnek vissza de a cinema plust nem tudom leszedni rola.

most leteszedtem a paint.net-et...ami ugye ingyenes.. de valami kis laypass jel ott volt de keson vettem eszre>< nem kert bankartyaszamot es nem is adtam meg... akkor ugye nem tud hozzaferni a bankartyahoz?

2015. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Én ugyanígy jártam, csak az ADWCleaner segített,de az tökéletesen leszedett mindent.


[link]

2015. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!