Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom levenni a írásvéd...

Hogyan tudom levenni a írásvédetséget egy mappáról ha nem engedi a tulajdonságokban és a total commanderben sem?

Figyelt kérdés
Win7 alatt nem engedi feloldani az írásvédetséget. Próbáltam unlocker programmal, total commanderbenés a tulajdonságokban is vagy ötször.(azt írja hogy a hozzáférés megtagadva) A válaszokat előre is köszönöm.

2015. jún. 18. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg safe módban indítva a gépet. Hátha...
2015. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
te tetted írásvédetté vagy vmi windows mappa?
2015. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, ez egy letöltött iso fájl aminek már csináltam egy meghajtót amiben benne van az írásvédett mappa.
2015. jún. 18. 21:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet safe módban elíndítani?
2015. jún. 18. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
F8-at myomkodod újraindítás közben.
2015. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
remélem tudod, hogy lemezre (még ha virtuális meghajtóban is van) nem tudsz írni, uh ha akarsz vmit azzal a mappával, másold ki a saját meghajtódra.
2015. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem a safe mode valamiért nem működik... Igen tudom de még a mappát ki másolni sem tudom mert írásvédett.
2015. jún. 19. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!