Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A vincseszterem 3 részre van...

ZDavid kérdése:

A vincseszterem 3 részre van osztva C:\ E:\ D:\ A D:\ meghajtóval van egy problémám, az hogy most 51gb van rajta tárolva, de mikor a tulajdonságokban nézem akkor 61gb ír ki. EZ miért van?

Figyelt kérdés
D:\ mérete: 91gb

2014. jan. 28. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lehet véletlenül hogy van rajta lapozófájlt? vagy nekem is szokott ilyen lenni de általában attól hogy vannak rajta rejtett mappák meg minden főleg ha felteszem az office 2011-et engedélyezd a rejtett mappákat/fájlokat és úgy nézd meg... végülis vagy a lapozófájlra vagy a rejtett dolgokra tudok gondolni, nekem ezek szoktak ilyet okozni mert nekem csak két partícióm van és nekem is a D:\ re szokott ilyeneket pakolni
2014. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anti paladin ***** válasza:
REndszer visszaállítási pontok is foglalják a helyet, vannak ideiglenes fájlok a Documents and settingsben is.
2014. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a vezérlő pulton bekapcsoltam a rejtett mappák megjelenését de még mindig kikor kijelölök mindet és úgy megyek e tulajdonságokra akkor 57,3gb (most megnéztem pontosan) de mikor a D:\-ra kattintok akkor 67,3-at ír ki

DE van 2 mappa amit nem én hoztam létre:

cc393178bf354c1a2a77a9111e

06339fb094c9b32129ebfaa5843f43

Ezek nem tudom mik de a hozzá férés le van tiltva.

2014. jan. 28. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!