Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » AVG AntiVirus Free Edition...

AVG AntiVirus Free Edition 2015. nem tud frissülni. Mi lehet a probléma? Részletesen lent.

Figyelt kérdés
Gép bekapcsoláskor feljön a biztonsági ablak, hogy elavult a vírusvédelem. Ha kézzel rákattintok, akkor kiírja, hogy a frissítés sikertelen volt. A feljövő ablakban: "A frissítési kiszolgálónk sajnos nem elérhető. Győződjön meg hogy csatlakozik az internethez, és próbálja újra" Net van, böngészők működnek.

2015. júl. 1. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán pont azért, mert demo verziós. Töltsd le a COMODO-t, jobban jársz vele, Live Security is van benne, amit különlegesen szeretek benne.

Na meg a legújabb verziójában már van egy Chromodo böngészője beépített adblockkal, és nem olyan mint a Chrome. Csak gyors, de nem vírusbázis.

2015. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ugyanez a problémám, kb. 2 hete. AVG sem e-mailre, sem a támogatási oldalon feltett kérdésre nem válaszol. A programot leszedtem, újra telepítettem, hiba megmaradt. Pedig évekig tökéletesen működött, és a 2015-ös verzió is.(Nem demo, hanem free - az előző válaszadónak...)

Talán mert XP van a gépen, és már nincs támogatás? Nem tudom... Neked milyen op. rendszered van? Ha valami megoldást találsz, kérlek írd meg. (Ha ez sokáig így akar működni, lekerül a gépről, és keresek másik programot.) Üdv!

2015. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: Igen, jól sejtetted, hogy XP van a gépemen. Előfordulhat, hogy ez lenne a hiba oka? Nekem is kb két hete nem frissül. Volt fent comodo is a gépemen, de azt leszedtem, mert nem engedte netre a mozillát, és nem tudtam megoldani máshogyan a problémát. Köszi a válaszokat, ha valakinek van még tapasztalata szívesen olvasnám itt.
2015. júl. 2. 20:40
 4/9 anonim ***** válasza:

"Volt fent comodo is a gépemen, de azt leszedtem, mert nem engedte netre a mozillát, és nem tudtam megoldani máshogyan a problémát."


Fura. Nekem akkor, amikor elromlott a laptopom, elő kellett vennem a 14 éves vasat, kicsit megrenováltam, xp telepítve.. Letöltöttem a COMODO-t netről, a legjobban a Live Security tetszik benne, na meg a helpdesk(azt nem használom, de hasznos is lehet még) Másik válaszadó: oké, azt hittem valami demós izé. De amúgy lehet, hogy a támogatás megsyűnése miatt van, hisz 2í14-ben még támogatott volt az XP... Arra ne térjünk ki, hogy sok syoftver még mindig támogatja.....

2015. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Rejmund válasza:
Helló, Nekem hasonló a problémám, de windows 8.1-et hasznlok. Van ,hogy rendesen frissül az adatbázis és van ,hogy sikeretlen lesz,hogy mikor melyik következik be változó, de most úgy néz ki ,hogy pár napja egyáltalán nem frissül fel, elkezdi ,de a végén mindig sikertelen lesz . :/ fura, mert regisztrált termékről van szó..
2015. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nincs összefüggésben az xp- támogatás megszűnésével... Eltávolítottam, újratelepítettem, de nem frissít most sem. Ha nem marad más megoldás, akkor kuka lesz, és raknom kell fel valami mást helyette, mert valamilyen védelemre azért szükség van. Ha esetleg talált valaki megoldást, jelezze legyen szíves.
2015. júl. 10. 22:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha már a COMODO is kuka, és az avg-t is kezded unni, akkor esetleg próbálkozz meg cccleanerrel és avasttal.

Többet nem tudok mondani, nekem a comodo és a régi gépen az avg is bevált.

2015. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Comodo-val csak annyi bajom volt, hogy a firefox böngészőt valami miatt nem engedte netre menni,(nem tudom miért, hiszen az Explorer, és a Chrome működött vele simán) így lecseréltem AVG-re. Másik itthoni gépemen szintén Comodo van, de az a mai napig gond nélkül megy. Valamiért ez a gép vacakol mindig...

Munkahelyi gépen Eset smart security van, az lenne a legjobb, de annyi pénzt meg ki ad egy fizetős programért, főleg ha egy olyan otthoni gépre kell, amin nincs tárolva semmi fontos, nem lépek be rajta e- bankba, stb.

2015. júl. 13. 08:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Van hozzá újság kod is.Nézz körül a neten.Amúgy a NOD32 az egyik legjobb.Nem eszi a memóriát és felhasználóbarát.
2015. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!