Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha a párommal közös a gépünk,...

Ha a párommal közös a gépünk, és én pl. belépek a facebookomba, a gép tárolja a jelszót valahol, és ő megtalálhatja?

Figyelt kérdés
Nem a gépen eltárolt verzióra gondolok, amikor be van kapcsolva a jelszavak mentése, hanem csak ha ő is és én is egy gépről lépünk be, akkor valahogy valami hackkel vissza lehet keresni a jelszót? Fontos lenne, mert nem kéne, hogy megtudja, de azt hiszem, keresi már... please help me!

2015. júl. 8. 02:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A böngésző felkínálja, hogy eltárolja-e a jelszót vagy ne. Ha arra klikkelsz, hogy eltárolja, akkor el fogja tárolni, ha arra, hogy nem, akkor meg nem. Elég logikusan ki van ez találva.
2015. júl. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fersk ***** válasza:
Szép pár vagytok...Miért nincs külön felhasználói fiókotok, jelszóval védve?
2015. júl. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van olyan program ami megmutatja a facebook jelszót- függetlenül attól, hogy tárolja-e a böngésző. Most nem keresek utána, de szabadon letölthető programról van szó, kipróbáltam én is. Elég meghökkentő. Valamilyen keylogger program lehet.
2015. júl. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egy felhasználói fiók van, akkor pl. a Chrome a jelszó kezelésnel a sima fiók (win7) jelszó megadásával mutatja a tárolt belépési nevet és hozzá tartozó jelszót.
2015. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha egy kapcsolatban rejtegetni kell a jelszavakat, akkor már úgyis mindegy. Keyloggerrel pl meg lehet tudni a másik jelszavát akkor is, ha nincs elmentve.
2015. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért a fő, hogy ennyire megbíztok egymásban.
2015. júl. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát B+ fő a bizalom...


Amúgy azt nem tudom, hogy a jelszót ki tudja-e olvasni a rendszerből, de ha be van kapcsolva a mentés, akkor be tud lépni a fiókodba anélkül, hogy tudná...

2015. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!