Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusirtót tegyek az...

Milyen vírusirtót tegyek az AVG 9. 0 mellé, hogy "ne vesszenek össze"?

Figyelt kérdés
A nod-dal ugyanis nem bírták egymást és meghalt a gép. Olyan vírusirtót keresek, amit le tudok tölteni az internetről és kijön az AVG-vel. Valami olyasmire gondolok, ami még hatásosabb lenne, esetleg kiegészítené és kevésbé lenne a gépem kitéve a vírusoknak.
2010. márc. 5. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miért kéne? AVG egy vírusirtó, tehát csak EGY kell. bőven elég.
2010. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam legyen kettő, az AVG, meg mondjuk egy trójais. Azt mondod bőven elég az AVG? Nem vagyok egy szakzseni. :)
2010. márc. 5. 18:34
 3/12 anonim ***** válasza:
ez mindenre elég, nekem is ez van, sose volt semmi baj. max mellé töltesz adaware-t az még elfut mellette, és kicsit mást is keres.
2010. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bőven elég az AVG. Lét vírusirtó üti egymást. Tegyél fel mellé kémprogramirtót. Ezt ajánlom: [link]
2010. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Két vírusirtó csak gondot okoz. Ha szeretnél altert, használj online-t, de addig is a meglévőt kapcsold ki!!!

[link]

[link]

2010. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

A kérdés rossz.

Szerintem AVG-t alapbol töröld le:D

Nagy kalap szr már bocsánat:)

Akk legalább 1 avast home edition az legalább ér is vmit:)

Vagy kaspesrky, vagy norton.

De AVG-t felejtsétek el:)


Ice;)(15/f)

2010. márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van ESS a gépemen, időnként a ClamWin Portable-t szoktam lefuttatni, Free-vel nem akad össze.
2010. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22:03-as. Mi bajod az AVG-vel? Én és még sok ismerősöm használja évek óta. Tökéletesen működik.
2010. márc. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ice, több válaszod is olvastam a témakörben és mindig elüt a többitől, így rád nem hallgatok, de köszönöm a válaszod. A többieknek is köszönöm, az AVG marad, ezek szerint bőven elég.
2010. márc. 6. 13:16
 10/12 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés; a Spyware biztosan nem üti az AVG-t ?
2010. márc. 6. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!