Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki leirja, hogy mi a...

Valaki leirja, hogy mi a tehendo? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Nemreg letoltodott a gepemre a CinemaPlus3.3c ads nem tudok semmilyen webhelyre felmenni mert minden mp-ben reklam jelenik meg amik persze virusozva vannak, mar a YAC ot is megfertozte az avast meg nem tudja eltunteni azt a virust!!! Kerlek segitsetek! :( Elore is koszonom a valaszokat!

2015. júl. 26. 07:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy totális újratelepítést ajánlanék a gépedre. Brutális, de hasznos.

2015. júl. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 belapus ***** válasza:

Ha szeretnél kipróbálni az újratelepítésnél ( az esetedben ) valószínűleg hosszabb és lehet, pepecselőbb megoldást, akkor a telepített programok közül gyomlálj ki minden kéretlen alkalmazást.Ezután töltsd le és futtasd az AdwCeaner programot.Nézd meg, mit talált, és amire nincs szükséged, töröld.Emlékeim szerint ez egy újraindítással jár.

Megfontolandó a Malwarebytes és/vagy Hitman Pro futtatása is.

Valószínűleg a böngésző bővítményeit, beállításait is át kell nézni.

Megoldás lehet valamelyik vírusirtó Rescue Diskjének használata is.

Ez itt a Kasperskyé:


[link]

2015. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Itt leírják mi a teendő:

[link]

1. El kell távolítani a telepített programok közül (Vezérlőpult/Programok eltávolítása) a CinemaPlus nevű és minden más gyanús programot.

2. Le kell futtatni autonóm kártevőirtókat - ADWCLenaer, MalwareBytes Anti Malware, HitmanPro, stb... - ezeket javaslom csökkentett módban, kikapcsolt rendszer-visszaállítás mellett megtenni.

3. A böngészők előzményeit, gyorsítótárát, nem szükséges kiegészítőit el kell távolítani, és alapbeállításokra visszaállítani.


Az alábbi kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__6..

#3-as (2015-06-29 21:00-kor kelt) hozzászólásában már javasoltam pár metódust/belinkeltem pár eszközt az utólagos kártevőirtáshoz.

2015. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat, vegul csak sikerult megoldani :) (4 ora alatt)
2015. júl. 26. 12:39
 5/10 anonim ***** válasza:
teendőre gondoltál, ugye.
2015. júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia, hogy sikerült leszedned? nekem sehogy se sikerül. újratelepítetted?
2015. aug. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
már az 1. lépésnél bukik mivel a vezérlőpult/eltávolításra persze nem reagál...
2015. aug. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"már az 1. lépésnél bukik mivel a vezérlőpult/eltávolításra persze nem reagál..."

Akkor tovább az utólagos kártevőirtásra.


Az alábbi kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__7..

#2. (2015-08-02 12:32-kor kelt) válaszában már leírtam a metódusokat és a hozzá való eszközöket.

2015. aug. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Cinema Plus leszedese: https://www.youtube.com/watch?v=rkdyHG2uwl0 !(fUTTASATOK AZUTAN VIRUSIRTOT BIZTOS AMI BIZTOS) ! Nekem ugy sikerult hogy mindent atneztem nem csak azt amit a videoban mutat!
2015. aug. 5. 09:09
 10/10 anonim válasza:
éljen éljen .sikerült. Köszii
2015. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!