Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 8-at használok. Van a...

Windows 8-at használok. Van a gépemen Advanced System Care 8, Driwer Booster2, Iobit M. F na meg persze a W defender. Nagyon sok a RAM teljesítmény. Szerintetek melyik vírus írtót hagyjam meg s melyiket töröljem hogy több legyen a hely a RAM-on?

Figyelt kérdés
A defender a legmagasabb adat a memóriájába

2015. júl. 26. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a defender vírusírtó. a többi nem.
2015. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,látszik mennyire laikus vagyok :)


Szerinted jók ezeket együtt használni vagy felesleges?PL Defender és Iobit Marwel Fighter.Vagy mit állítsak le a RAM-on belül hogy ne legyen 60-70% a teljesítmény

2015. júl. 26. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
A defenderen kívül mindet kikapcsolhatod. Azoknak nem szükségszerű állandóan futni.
2015. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
LIKE!
2015. júl. 26. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos pont a Defender a sunyi lassító. http://dirtywindows pont hu/2011/11/16/7-1-0-522/

Én le szoktam állítani-tiltani és egy ingyenes, gyors-hatékony vírusirtót javasolnék. Avira, Panda pl.

Ez az Advanced System Care 8 is csak bizonyos körökben menő program. Nekem eddig csak gondom volt azzal, mint a saját gépemen, mint mások gépén, amiket próbáltam gördülékennyé tenni...

2015. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!