Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem engedi frissíteni a...

Nem engedi frissíteni a vírusirtót, miért? Az új mappa amibe letölteném az ujjabb verziót irásvédett és ezt nem tudom feloldani. Gyakorlatilag amiota a gépre lett telepítve a virusírtó azota nem frissített.

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis melyik vírusirtó? Mert így a kérdésednek nem sok értelme van. Mintha én azt kérdezném tőled mi baja a szomszédom kutyájának.
2010. márc. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
comodo internet security
2010. márc. 8. 09:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Az sz*r az irtója..nekem soha se frissült..

Annak csak tűzfalát ajánlóm (:

2010. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam is volt olyan amikor nem akarta frissíteni a vírus adatbázist.

Nézd meg, hogy a windows tűzfal ki van-e kapcsolva (legyen kikapcsolva). Ne legyen másik vírus vagy spam szűrő telepítve és elindítva a gépen.

Képpezl indítsd el a comodo-ban először a szoftver frissítést, ha kiírja, hogy friss verzió, akkor jó. Ha nem akkor telepítse az új verziót, és utána indítsd újra a gépet. Utána próbálkozz a vírus adatbázis frissítéssel. Néha elég lassan sikerül, de idővel megcsinálja.

Ha nem megy, vagy kiírja, hogy nem tudja megcsinálni (nálam is volt ilyen) akkor én uninstalláltam, regeditből töröltem és újra telepítettem. De csak a comodo oldaláról töltsd le, az a megbízható.

Esetleg még szóba jöhet valami vírus, ami megakadályozza a víruskeresők működését.

2010. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a Comodo tört? Akkor értem.
2010. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!