Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az lehetséges hogy a messenger...

Az lehetséges hogy a messenger program szórakozik?

Figyelt kérdés
Ugyanis, még délután egyszer kiléptem a messenger progiból, és rámírt egy barátom, csak 1 órával később írtam neki vissza, és kérdezte mért nem írtam vissza ha online voltam, mondtam neki hogy be se léptem már legaláb 2 órája, erre ő meg mondja, fél óráig voltam offline, utánna folyamatosan online. Utánna készítettem egy másik facebook profilt bejelöltem magamat, másik bongészőbe nézegettem mikor vagyok onlline. Másfél óra mulva csak úgy magátol online lett, gondoltam valaki feltörte a facebookom, e-mail címet meg jelszót változtattam, kilptettem magam minden gépről, egy kis idő mulva megint ugyan ez, lehet hogy nem is a program a hibás hanem feltölték? :O

2015. aug. 14. 23:55
 1/3 A kérdező kommentje:
az utolsó szó az: "feltörték" akar lenni, csak siettem... :)
2015. aug. 15. 00:01
 2/3 anonim válasza:
Aa az tokre hulyen mutatja hogy ki online meg ki nem az. Ne foglalkozz vele. Aki szamit az elhiszi neked hogy nem lattad hogy irt.
2015. aug. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem arról van itt szó, csak eddig nem csinált ilyet, nem szeretném ha feltörnék, még örültem is neki hogy szólt...

de ez nem 1. alkalom hogy hírtelen online lett, hanem vagy a 4. :O

2015. aug. 15. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!