Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudnám kiiktatni a...

Hogyan tudnám kiiktatni a nyereményjáték botot?

Figyelt kérdés

Van egy androidos telefonom az utóbbi időben naponta többször feljön a Firefox egy faces oldalnak látszó lappal, ami a magyar Telekom jutalomközpontjának adja ki magát. Azzal vakít, hogy nyerhetek egy almafont.

Már több vírusírtót, adware-t rádobtam de semmi. Mit tudok tenni a hardreseten kívül?


Ez az oldal az egyik. Ne kattoljon rá senki.

[link]


2015. aug. 15. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint ilyenkor csak arról van szó, hogy ezek a hülye mobilos böngészők nyitva hagyják a tabokat.


Zárd be a tabot, töröld ki az előzményeket, és nem fog újra előjönni.

2015. aug. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:
Rákattintottam, de az Adblock Plus nem is engedte megnyitni :D
2015. aug. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy nincs nyitva semmi, az előzményeket töröltem már, de úgy is visszajött...
2015. aug. 15. 08:15
 4/5 anonim válasza:
probáld kitörölni a böngészőt és rátelepíteni egy másikat pl.:opera minit vagy google chromot, maxthont vagy mit hátha az jobban müködik mondjuk ijet nekem is adot be mikòr a youtube clip convertert használtam
2015. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem segít. Nem a bömgésző a ludas. Mióta leszedtem és visszaraktam csak azért nem dobja fel a lapot, mert arra kérdez rá, hogy mivel nyissa meg önmagát... Kaspersky sem talált semmit... Mi a tököm lehet ez?
2015. aug. 19. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!