Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit gondoltok az IObit Malware...

Mit gondoltok az IObit Malware Figter-ről?

Figyelt kérdés

IObit Malware Figter


Kíváncsi vagyok a véleményekre!

Szerintetek jó?

Meg ez most vírus irtó, vagy mi ez végül is?



2015. aug. 16. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Virusirtonak nem nevezheto.Sot.

"Karbantarto".

Virusirtoba rendes,hivatalos,elismertett hasznalj.

"Karbantarto" programok meg feleslegesek.Eddig tobb kart okoztak mint hasznot.

Takaritasra eleg egy Ccleaner alap beallitasokal.(ugyan is ezzel is elcsesztek mar a rendszeruket sokan.)

2015. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Malware ellen pedig ott van a Malwarebytes Anti-Malware
2015. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az ilyen iobites cuccok teli vannak szeméttel.
2015. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szuprics Attila válasza:

Szia! Az Iobit, mint karbantartó program (system care365 free)elég széles skálát átölel, de valóban okosan érdemes kezelni.Ez a program, kínálja fel a saját szoftvereit letöltésre, köztük amit leírtál, igazából nem egy csoda szoftver, viszont a frissítései gyakoriak, de legalább előtte értesít!

-S ha már itt tartunk, ugyanez a szoftver/program(system care 365free) felkínál egy illesztőprogram frissítő programot, na ezt felejtsd el, komoly gondokat okoz, elég nehéz utána életet lehelni pl. a w7-be. Remélem sikerült hasznos dolgokat leírnom!

2015. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

IObit?

Maga egy vírus!!!

Egy az, hogy rengeteg "hasznos" kis szoftverei (rendszerkarbantartó stb...) teli vannak szeméttel, több kárt tesz benne, mint hasznot!

Személyes tapasztalat!

Kíváncsiságból én is leszedtem tavaly, ki is próbáltam, és 5 percet vártam, míg bejelentkezett a Win7-be, előtte pöccre beindult...

Ráadásul egy csomó Trójait is sikerült beszopnom vele.

Felejtsd el!!!

Ha normális vírusírtót és karbantartót akarsz, AVAST Free, vagy ESET Smart Security, és Malwarebytes Anti-Malware, valamint CCleaner-t töltsd le HIVATALOS oldaláról!!!

2015. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És akkor a többi IObites cucc sem jó

pl.:

- Advanced System Care

- Smart Defrag

- Driver booster

???

2015. aug. 17. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:

De,rendszert haza vagni.


Nem akarsz suruben rendszert telepiteni akkor felejtsd el.Plane az advance sz.rsagot.


Lemeztoredezetseg mentesitonek ha nem jo a Win sajatja akkor Defragler.Ccleaner programot is ok csinaljak.

2015. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nekem a régebbi kis gépemre rendszergazda barátom ezeket feltette és nincs velük semmi gondom. Igaz, fent van az Avast is.
2015. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!