Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows automatikus frissítés...

Windows automatikus frissítés okkozot már neketek gondot, kaloz windows-on?

Figyelt kérdés

Gondolok arra előfordult,hogy szoftverhamisítás áldozatává válttatok?

Frissités csinált már ilyent,fel telepittet olyan programokat ami nektek nem kellet?

Én nekem még az automatikus frissítés sose vette észre hogy kaloz windowst használok,se windows xp-én se windows 7-en.

De olyen programokat már rakot fel ami nekem nem kellet,de lehet azok fontosak.


Azok véleményére vagyok jóbban kiváncsi aki az automatikus frissítésre állitotta be frissítéseket?



2015. aug. 19. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
*váltatok, ilyet, telepített, kellett, olyan, rakott, kellett, jobban, állították
2015. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Okozott.Nem a szoftver hamisítás dolog mivel azt sosem raktam fel,hanem más hibákat produkált már XP idején is.

És 7,8.1en is.

Eredeti Windowson is ugyan úgy okozott bajt már.

Következtetéskép -> Nem frissítek egy rendszert se jó pár éve,így a rendszerek is problémamentesek.

2015. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És milyen hibákat okozott a frissités,ha akarod le írhatod.
2015. aug. 19. 12:17
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen. Nem a hamisítás miatt, hanem olyan frissítést rakott fel, ami miatt nem tudtam futtatni bizonyos portable programokat (ahol csak lehet ilyet használok). Angol nyelvű oldalakat kellett végigböngésznem, ahol leírták, hogy melyik frissítéseket kell eltávolítani. Eltávolítottam, de úgy sem működtek azok a programok. Új telepítést csináltam frissítés nélkül és így működik minden rendben.

Azóta nem frissítem a rendszert.

2015. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utána random program fagyások,futtatási hibák,tálca lefagyása volt.Ritkán kék halál is előfordult utána.


Mióta nem frissítem minden jól,gyorsan működik.(kb 2-3 éve)

2015. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szirty ***** válasza:

"Gondolok arra előfordult,hogy szoftverhamisítás áldozatává válttatok?"


Szoftver hamisítás áldozatává (vagy inkább elkövetőjévé, csak előbbi szolidabban hangzik) nem akkor válsz amikor ezt a windows kiírja, hanem amikor illegális másolatot telepítesz és használsz. Mindez független a frissítésektől.

2015. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
#2 hülye vagy pls
2015. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó ha így magadtól sikerült más leh*lyézned,akkor te nálad biztos nem nagyobb h.. :) Szívesen
2015. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 19. 19:58
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 Takarodj már hülye senki nem kérdezett.
2015. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!