Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mért nem lehet letörülni?...

Mért nem lehet letörülni? (nagy a probléma)

Figyelt kérdés
Szóval van egy vírus aminek megvan a mappájak csak mikor le akarom törülni nem engedi nincs hozzá jogosultságom (én vagyok a rendszer gazda ) próbáltam már mindent csökkentett üzemmód az a nyilat is lehúztam 0 ra azért kérem még a tippeket/köszönöm is őket de nagyon idegesítő mert az csinálja a géppel hogy random lefagyassza a netet vagyis nem lehet bezárni semmilyen ablakot /görgetni a feladat kezelő nem válaszol és amit megnyitok azokat fagyassza le sorjával bármilyen tippet megköszönök ezzel foglalkozó programokat is ha tudtok nekem mondani megköszönöm ( annyival egészíteném ki eddig gyerszer volt hogy ez a lefagyásos dolog az egész winchestert ki offolta szal nem ismerte fel a laptop ujraindítás után már jó volt)

2015. aug. 21. 14:11
 1/3 Gergő19990712 válasza:
Van egy vírus aminek megvan a mappája?Hogy jött gépedre a virus?Elöbb azt ird le,aztán meglátjuk.
2015. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Virust virusirtoval irtunk. Malwarebytes Antimalware pl. csokkentett modban biztosan letorli.


(Mar ha valoban virusrol van szo, ha elobbi nem segit akkor megmutatnam szakembernek.)

2015. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már megoldottam a problémát de azért köszönöm :)
2015. aug. 23. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!