Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem jól indul a laptopom ....

Nem jól indul a laptopom . Miért? A többi lent

Figyelt kérdés

Tehát ma amikor kikapcsoltam a gépemet akkor minden rendben volt.Azután bekapcsoltam és sötét volt a képernyő és semmi párszor ezt csináltam és a wi-fi világított meg minden de a képernyő nem teljesen "meghalt" .Aztán eszembe jutott hogy apám egyszer úgy csinálta meg hogy az akkuját ki és be tette gondoltam ez lehet bejön megtettem semmi .Aztán megint semmi ,Aztán bekapcsoltam és sötét képernyő és bekapcsolva vetem ki az akkuját és bekapcsoltam és úgy már működött hiba nélkül .Ez tegnap történt azóta mindig ezzel a módszerrel tudom megcsinálni hogy a képernyő jó legyen.Tegnap még egy fekete macska s elment a kocsink előtt nem vagyok babonás de lehet a macska miatt van .Tehát mit tegyek apámnak nem akarok erről szólni mert lebaszna hogy te basztad el te dolgod javítóhoz se akarok menni vírus írtó az most vizsgál mer már tegnap veszélyt mutatott tehát lehet a virus a gond és ha eltávolítom jo lesz.Tehát mit tegyek mondjam el apámnak várjam meg a virusirtót hátha segít vagy vigyem szerelöhöz vagy tudtak valami megoldást erre?

Lehet megtudja tisztítani a virusirto is ?


A válaszokat előre is köszönöm :)



#vírus #laptop #Unfield #elromlottgép
2015. aug. 28. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Sérült lehet a kábel, ami a képernyőhöz megy, és az akku piszkálásakor forgattad, így véletlenül pont "jó" pozícióba került.
2015. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem hinném sose eljettem el ezt a laptopot a földre semi nagyobb sérüési söt egyáltlán nincs sérülése nem hinném hogy az lenne a hibája mert ha már jo álapotban van és frgatom nyomkodom pl az akut meg bármit csináloks akkor is normálisan megy nem lehet esetleg valami vírus ?
2015. aug. 28. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!