Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom eltávolítani a...

Hogy tudom eltávolítani a "malware debug" nevezetű vírust?

Figyelt kérdés

Le akartam tölteni a Football Manager 2015-öt, erre kijött nekem egy csomó figyelmeztetés, vírusok lepték el a gépemet. Többek között valami malware debug. Hogy tudom őket eltávolítani?


Köszönök minden segítséget!



2015. aug. 31. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is ne tölts le mindenféle szart olyan oldalakról, ami nem biztonságos. Másodsorban pedig kell egy jó vírusirtó (egyszeri tisztításra próbaverzió is elég). Fórumokon is nézelődhetsz, hogy egy jól ismert vírustól hogyan lehet maradéktalanul megszabadulni. Ha sehogy sem tudod lekaparni, akkor formázd a merevlemezt és telepítsd újra az operációsrendszert.
2015. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


A legutóbbi alkalommal már az internet se jött be, vagyis tölteni már nem tudok. (És most már vírusirtót sem mernék letölteni, mert ki tudja, honnan jön...) Hogy kell formázni a merevlemezt, illetve újratelepíteni az operációs rendszert?

2015. aug. 31. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresd elő az operációs rendszered lemezét, rakd be a dvd olvasóba, indítsd újra a gépet, és hozd elő valamilyen billentyűkombinációval a biost. Ott be tudod állítani, hogy a cd-ről töltse be az operációsrendszert, majd az utasításokat követve formázod a merevlemezt és rátelepíted az új operációsrendszert (semmi nem fog maradni a gépen, ezért a fontosabb dokumentumokat mentsd le valahogy).
2015. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!