Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ennek a VPN szolgáltatásnak a...

Ennek a VPN szolgáltatásnak a csomagja megfelelő lenne nekem?

Figyelt kérdés

[link]

VPN szolgáltatást szeretnék rendelni, de nem tudom, hogy Xbox 360-hoz az online játékhoz jó-e az amerikai IP cím az Amerikai csomagnál. Valamint azt sem, hogy elég-e az a 100GB adatforgalom.


Az 5 csomag közül melyiket rendeljem meg? Mint leírtam, xbox 360-on szeretnék játszani, ennek megfelelőt kéne rendelni. A válasz(oka)t előre is köszönöm! :) (Ha értelmetlenséget írtam, elnézést kérek érte. Nem teljesen értek ezekhez a dolgokhoz..)



2015. szept. 5. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

[link] Mint látod x360hoz nincs openvpn program (gondolom nem lep meg), így ha a routered nem támogatja az openVPN protokolt, akkor nem fogsz tudni VPN-t használni az x360on.


Ekkor is van még két lehetőség:

1. ilyen megoldással:

[link]

csak akkor venni kell egy bónusz hálókártyát az asztali géphez, hogy azon keresztül jusson netre az xbox.


2. ha a routeren cserélhető a rendszer, kereshetsz rá valamit ami támogatja az openvpn-t.

2015. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzem, mivel nem teljesen értesz ezekhez a dolgokhoz, mindkét megoldás kínlódás lenne részedről, máshogy pedig nem lehet sajnos, ez nem a vpn szolgáltatón múlik.
2015. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A TP-Link WR740N router alkalmas lenne az 1. lehetőségre? :)

Mert ha igen, beruházok egy hálózati kártyára.

Olcsóbb, mint a 24K-res VPN-es routerek..

(Van egy közeli ismerősöm, aki megoldana mindent.)

2015. szept. 5. 22:30
 4/10 A kérdező kommentje:
* Utánanéztem, úgy látom megoldható az első opció a routeremre.
2015. szept. 5. 22:31
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
2015. szept. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Inkább magyar szolgáltatótól rendelek..
2015. szept. 6. 10:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen IT szolgáltatások külföldről sokkal jobban megérik. Ráadásul több protokollt is támogat, meg több országbeli IP-d lehet.
2015. szept. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt megjegyezném, hogy a kérdező által linkelt szolgáltató oldala kritikán aluli, egy wordpressre igénytelenül ráhúzva egy sablon, amit át se nézték. Ha az útmutatóban vmelyik rendszer logóra kattintasz akkor a sablonnak a licenszét hozza be. Szerintem megérné olyat keresni akik törődnek a megjelenésükkel is, nem a legalja szolgáltatók közt nézelődni.
2015. szept. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha valaki volna olyan kedves, hogy linkel egy megbízható VPN szolgáltatást (akár külföldit is), azért nagyon hálás lennék! :)

Mindenesetre a 7. és a 8. válaszadó tanácsára nézni fogok egy jobbat.

2015. szept. 6. 11:56
 10/10 anonim ***** válasza:
A [link] az egyik legnépszerűbb külföldi szolgáltató.
2015. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!