Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Bedőltetek ennek az E-mailnek?

Bedőltetek ennek az E-mailnek?

Figyelt kérdés
Hotmailon kaptam egy levelet, hogy írjam meg a felhasználónevem, jelszavam, születési idős és még valamit. De észrevettem, hogy nem a Hotmail küldte, hanem marity50(kukac)hotmail.fr! Bedőltetek ennek?
2010. márc. 14. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a BRFK vagy a Római Pápa küldte volna, akkor sem adtam volna meg az adataimat, ahhoz senkinek semmi köze. Nem tudom ki dől be egyáltalán az ilyesminek.
2010. márc. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze a jelszavaimhoz... Még a szolgáltatónak sem, sőt pláne nekik nincs, mivel ők bármikor meg tudnak bármit nézni anélkül is. Csakhát elég sok buta, tudatlan ember van, akiket még egy ECDL-en se készítenek fel ilyenekre. Aztán persze megy a sírás-rívás a "feltörték a ...-om" szöveggel, holott ők adják ki az adataikat. Pl amiatt is valami IQ-hoz vagy legalább vizsgához kötném a számítógép bekapcsolását is.
2010. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Webes Gmail: már másodszor érkezett olyan spam (szűrő azonnal bevágta oda), hogy GOOGLE LOTTERY és nyertem egy nagy összeget, küldjem el az adataimat. Nem játszottam, semmi közük a személyes adataimhoz. Ráadásul Londonból érkezett (volna), megnéztem a valós feladót: mi volt? .RU! Ruszkik. EZ MIND SPAM vagy HOAX (megtévesztő email).
2010. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!