Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Évekkel ezelött a laptop...

Évekkel ezelött a laptop jelszót kért . Valami akkor be lett irva, de hogy mi? Azt már elfelejtettem. Hogy tudom elővarázsolni az akkori jelszót, hogy egyáltalán beinduljon a gép? Mert most kéri de nem tudom mi lett akkor beállitva.

Figyelt kérdés

2015. szept. 29. 06:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg csökkentett módban nem kéri a jelszót. Ott megváltoztatod, és normál módban beírod az újat.
2015. szept. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 coopper ***** válasza:

Szia.


A csökkentet módos beindulás már a Windows 2000 SP4 óta nem müködik (kijavitották a hibát), de azért megpróbálhatod. Inditsd be és nyomkodd az "F8" funkcióbillentyűt, a megjelenő menűből válaszd a "Csökkentett módot".


A Hiren's Boot cd-n vannak jelszó törlő programok (mivel a jelszót nem lehet megnézni, igy a törlés a legegyszerübb módszer) : [link] (Password Tools)


A másik dolog meg beirod goolénak a kulcsszavakat : win7 jelszó reset : [link]


Pl. [link] vagy [link]


Ilyenkor csak egy gond lehet : A titkositás, ha be volt kapcsolva akkor a jelszó megváltoztatása miatt az összes titkositott fájlod, mappád, merevlemezed, elvész.


Sok sikert.

üdv.

2015. szept. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én lemásolnék minden fontos adatot egy Linux Live- alól és újratelepíteném...
2015. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!