Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Rendőrségi vírus! Kijátszhattam?

Rendőrségi vírus! Kijátszhattam?

Figyelt kérdés

Inkognitó módban jött elő, hogy fizessek x forintot és tovább enged stb.., miután nem tudtam bezárni újraindítottam a gépet, majd ezután semmi nyoma nem volt a felugró bezárhatatlan weblapnak minden kifogástalanul működik.Biztonság kedvéért még lefuttattam egy vírusellenőrzést is, de semmi találat nem volt.


Megnyugodhatok, hogy újra teljes a biztonság ?



2015. okt. 2. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Futtass le 1 Anti-Malware Malwarebytes vizsgálatot,ha nem talál vírust akkor megnyugodhatsz.
2015. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Elmondom neked, hogy simán be lehet zárni az ablakot, kár ezért restartolgatni.
2015. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A biztonság eddig is teljes volt és nincs semmiféle rendőrségi vírus, ugyanolyan kamuoldal mint az, hogy nyertél egy iphonet meg hasonlók.
2015. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Avira van a gépen,és nem akarok még egy vírusirtót felrakni. Ő nem talált semmit se.
2015. okt. 2. 16:23
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom , hogy kamuoldal. Már olvastam róla , hogy van valami hasonlóoldal is de az másoknak az egész gépét hazavágta.
2015. okt. 2. 16:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Anto-Malware-t az vírus irtók mellé is fel lehet tenni.
2015. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Lényeg, hogy ne telepítsd és ne fogadj el semmit .
2015. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*Anti-Malware.
2015. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Reiber Péter ***** válasza:

Full kamu oldal volt ,ami csak úgy néz ki, de még annál a rendőrséges szutyoknál is bénább rémisztgető valami.


Tényleg beszívtad ezt a magyarország-rendőrség kb kétéves vackot, de a vírusirtód leszedte azonnal, újraindításnál már be sem tudott töltődni.

Ami egyébként minden normális terméktől elvárható, ősrégi ócskaság.


Örülj, hogy nem valami komolyabbat, lockot vagy citroni-t vagy stb szedtél be, mert már búcsúzhatnál is az adataidtól, azt hiába szedi le a viruskergető, minden adatod és dokumentumod helyén egy halandzsa lenne.

2015. okt. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jelenleg készitjük hozzá a megfelelő "LiveCD" ani malwere-ek nevezgető programot amit ha be teszel a gépbe és elinditod a gépedet onnan akkor az a dolga hogy ezt a "ócskavast" letörli a gépedről :)

Haverom mondta 15 vannaj rajta az ügyön....tudom nem nagy szám :D

De réggebben pl.azokat a vírosokat kaptuk meg ami még az őskorból származott :D

2018. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!