Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik vírusirtót ajánlatosabb...

Melyik vírusirtót ajánlatosabb használni, az Avastot vagy az Eset Smart Securytit?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?
2015. okt. 9. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem kérdés, Avast minden tekintetben jobb smart securitynél. Az este termékét, pc újságok lapjain találkozhatsz, de csupán egy reklám. Mint ahogy néhány "nevesebb" teszteredményen elért helyezése is.

Gyakorlatban a SS(Smart Security, elnézést az érzékeny lelkűektől!) semmit nem fog meg, sok a hibás blokkolt oldal, és ha valami felkerül a gépre, azt leírtani már nem hajlandó.Továbbá csak 1 hónapos kulcsokkal használható ingyenesen. Ezzel szemben az avast free 1 évig korlátlanul használhatod, és bármikor meghoszabíthatod. Jól konfigurálható felülettel rendelkezik, olyan beépülő modulokkal ,mint böngészővédelem, vagy programfrissítő(ami a gépedre telepített további alkalmazásokat segít naprakészen tartani, pl skype, vlc,flash, stb...)A vírusvédelme pedig sokkal hatékonyabb, mint az ss. Nem kérdéses, AVAST! Évek óta használom, sose volt probléma a géppel. Ellenben ez nem mondható el a másik szereplőről.

2015. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Avast jobb (persze a fizetősre gondolok, mivel az ESET is az).


De ennél a kettőnél vannak jobb alternatívák is hasonló árban.


Bitdefender

Trend-micro

Kaspersky internet security


Én ebből a háromból választanék.

2015. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Manapság az ESET igen csak jó védelem lett (Avastnál bőven jobb..) és nem sokára kijön magyarul is a 9-es verzió.

Magazinos kóddal használható,bár 9-es verzió amit láttam már kacifántosabb lesz,lehet leszoknak róla jó páran.Kiderül.

Lényeg kiemelkedő védelmek közt szerepel már az ESET szoftverei és gép terhelés szempontjából is egyik legjobb.

2015. okt. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Lehet is jó "gépterhelés" szempontjából mivel semmit sem csinál. Avast sem fogja a gépet különösebben.

[link]


Itt pl a fizetős és ingyenes védelmek is ott vannak, avastnál pl direkt a free (tehát kibutított, tűzfal és egyéb modulok nélküli) verziója szerepel. Azonban itt is maga mögé utasította az Eset termékét. Én biztos nem használnám még egyszer a szoftverüket. Annak idején szívtam eleget, megbízhatatlan.

2015. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
eset fenyevekkel jobb mint az avast baratnomnek legalis nm crackelt avast atengedett 300 virust mig eset eszlelte de az avast nem ennyit rola, ujsagkoddal perfect alig fogja a gepet es ha jol bekonfiguralod mindent megfog
2015. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem*
2015. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nemzetközi FRISS tesztekre alapozzunk ne más szavaira,akik több mint fele manapság is krekelve/törve használ vírusirtót,pláne az ESET-et,utána meg jön az így sz.r,úgy sz.r.

No meg ugye van akit semmi se véd meg.

ESET szoftverek Jobbak közt szerepel már jó ideje,ha tetszik a le pontozónak,ha nem.Így járt.

2015. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Még az elején írtam félévig használtam ingyenes kóddal. Semmi törés nélkül. Mégis beficent pár trójai, amiket ugyan jelzett, már amit, de leírtani képtelen volt. Aztán produkált még néhány fals riasztást képmegosztó oldalon, egy az egybe blokkolta(megjegyzem sem az avast, sem az avg nem problémázott az omniózus oldallal). Az eset egy hulladék, pénzlenyúlás. Még a panda free, vagy cloud megoldásai, sőt az MS-é is sokkal sokkal jobbak!
2015. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
msé? nézel te teszteket az a legrosszabb :'D
2015. okt. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

jaja, személyesen teszteltem 1 évig. Egyedüli vírusírtóként futott egy 8.1 es táblagépen. Reklámblokkolót nem használtam, csak az aktuális IE.

Semmi fertőzésem nem volt, megbízható védelem!

Ellenben az eset termékéről ezt nem tudom elmondani. Bármit is mutatnak a tesztek meg az újságok.

2015. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!