Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mennyire káros ha a WI-FI...

Mennyire káros ha a WI-FI router ugy 1,5 méterrel a fejem felett van mikor alszom?

Figyelt kérdés

2015. okt. 9. 23:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Sőt ha nincs a routerre kapcsolódva senki, akkor nem is sugároz (csak vesz)."


Sugároz.

Tudod, egy Wifi router a hálózat lelke - afféle világítótorony, így "kutyakötelessége" minimum időnként belekiabálnia az éterbe egy "ittvagyok"-ot, még ha nincs is rákapcsolódva senki. Ezt hallják meg a kapcsolódni akaró, hálózatkereső készülékek (mobilok, laptopok, miegymás).

2015. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, kissé félreérthető voltam, infrastruktúra módban időnként küldenek ki beacon kereteket (az energiahatékony routerek ezt az időintervallumot üresjáratban megnövelik) - de az elmarad az aktív kommunikáció során tapasztalható forgalomtól.
2015. okt. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Annyira kicsi a sugárzása, hogy semmit nem jelent. Gondolj bele, 86-ba elég sokan kaptak sugárfertőzést, ahogy én is, és a mai napig élek. Nem olyan közel voltam hozzá hogy azonnali halált okozzon, de akkoriban max 2 évet jósoltak. Több mint 20 év után érzem Csernobil hatását, mostmár látszanak dolgok, de ma sincs akkora probléma hogy belehaljak.
2015. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
21%
ána helyedben viiszaváltanék kábel netre mert a wifi szupeer gáz. én rühellem, megsüt mint a mikró.
2016. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!