Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » ESET Smart Security 9 és ESET...

ESET Smart Security 9 és ESET NOD32 Antivirus 9 vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Néhány napja elérhető az ESET Smart Security és az ESET NOD32 Antivirus legújabb verziója is, a 9-es, ezekkel kapcsolatban mi a véleményetek? Érdemes őket használni?

2015. okt. 16. 11:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha eddig használtad,akkor frissitsd le (előzőt töröld le és rakd fel emezt),mert vírusvédelembe mindig a legfrisebb véd csak meg teljes körüen. Az nem olyan mint a többi program.
2015. okt. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Csak tisztán érdemes telepíteni, letöltöttem a próbaverziót, letöröltem a 8-ast, aztán telepítettem az újat. Csak a licenszkódnál akadtam el, mert azt a Myesetbe be kellett lépni és a felhasználói név/jelszót nem lehet már használni, adnak helyette hasonlót betű-szám kombinációt, mint a Microsoft. Egyébként a tűzfalat kellett csak beállítani előbb interaktívra, aztán engedélyezni, végül automatikusra, működik. De a bootolásnál kicsit lassú volt először.
2015. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nagyon dizájnos lett, nem is hasonlít a régebbiekre.
2015. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Elege hasonlit az csak kulseje fapados kisse.De hat mindenek mar a Win 10-re kell hasonlitania.

Licens kod megvaltozot.Eset oldalan van konvertalo hozza es nem kell ehet belepni a myeset oldalra se.

2015. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Feltettem én is, kicsit furcsa a kezelőfelülete, amit észrevettem, hogy bootolásnál tényleg kicsit lassúbb a gép.

2015. okt. 16. 14:51
 6/19 anonim ***** válasza:
Majd ha rendszered is újratelepíted és úgy kerül fel az ESET 9,akkor nem veszel majd észre különbséget utána.Legalábbis is így vettem észre nálam.De lehet gép függő is.
2015. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64 bites rendszer, 4 GB memória, másfél éves laptop: mégis lassú a bootolás az ESET9-el.
2015. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ujra raktam a rendszert es mar jo,ugyan az mint elodje.Rendszer ujra telepites elott nekem is lassu volt. (6 magos proci; 8Gb ram)
2015. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nekem kb. 3-5 mp-vel lassabb a gép tőle bekapcsolásnál, picit azért észrevenni, de inkább nem teszem vissza most a 8-ast, mert előbb-utóbb biztos frissíteni akarna 9-re.
2015. okt. 16. 19:07
 10/19 A kérdező kommentje:
Nekem friss Windows-on is ugyanazt produkálja, az egyik bekapcsolásnál eléggé megijedtem mert eszméletlen lassú volt, de kiderült hogy csak az ESET indította el az Első ellenőrzést... Elvileg ez hatékonyabb a vírusokkal szemben meg modernebb mint a régiek szóval úgy tűnik marad.
2015. okt. 16. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!