Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nincs hely a (C) meghajt...

Miért nincs hely a (C) meghajtón?!

Figyelt kérdés

Eddig sem volt rajta sok hely, kb. 2-3 GB, most viszont fogalmam sincs mi van, de 70-100 mb szabad hely van..

Tegnap futtattam a CCleanert, akkor lett rajta 800 mb, ma délután még volt ugyan annyi, most estére megint lett 70 mb..

Mielőtt futtattam a CCleanert is 80 mb volt, és utána lett 800..

Mitőől van eez?



2015. okt. 26. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Letöltések?
2015. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem.. Már egy ideje a D-re megy.. :ss
2015. okt. 26. 22:44
 3/5 anonim válasza:
mert bármelyik programnak vannak gyorsító fájljai amik úgynevezett cache mappákba tárolódnak és folyamatosan telíti a meghajtót, amik persze törlődnek is egy idő után általába mikor bezárod a programot rögtön, de általába nem így van. Akár a chrome cookijat is vehetjük ide vagy az appdata rejtett mappát, ezért nem szabad 10-20gigákra oprendszert telepíteni, szerintem egy olyan 100-150 az alap.
2015. okt. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, értelek, egy laptopról van szó, 25 gigás a C, de ez akkor sem normális, legalább kellene az a minimum 2-3 gb szabad, de hol van..
2015. okt. 27. 00:16
 5/5 anonim válasza:
Valószínűleg egy vírus okozza amit a legtöbb vírusirtó nem jelez. Nekem is ez volt. Próbáld ki az Adwcleanert: [link]
2016. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!