Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szeretném megkeresni a nagymér...

Balint004 kérdése:

Szeretném megkeresni a nagyméretű fájlokat a merevlemezen, van erre valamilyen program?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a laptopom több éves és nem igazán foglalkoztam eddig ilyen téren vele. A a merevlemez kapacitása 160 Gb és kezd elfogyni a hely rajta. Az utóbbi időben rendszereztem a képeket, videókat és a zenéket, mindent amire azt gondoltam, hogy sok helyet foglalhat, de még így se jön össze mi foglal kb 40 Gb a gépen. Nincs erre valamilyen program ami megmutatja a legnagyobb adatokat a gépen? A Google-t hívtam segítségül először, de csak 2009-s cikkeket találtam, illetve idegen nyelvű oldalakon programokat, amik nem tűntek biztonságosnak. Malwarebytes használok remélem nem vírus lesz a hibás. Köszi a segítséget.
2015. okt. 28. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Intézőben kijelölöd a c: egységet , belekattintasz a keresési mezőbe, a méretnél kiválasztod a neked megfelelőt, és kilistázza a nagy méretű fájlokat. Itt utána sorba rendezed méret szerint.
2015. okt. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A SpaceSniffer, amire neked szükséged van. Egyszerű, gyors, ingyenes.


[link]

2015. okt. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Total Commander: Parancsok / Keresés / Bővített

Voálá.

2015. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, egyszerűbb mint gondoltam.
2015. okt. 28. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!