Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Bűncselekmény-e? Mit gondoltok...

Bűncselekmény-e? Mit gondoltok az alábbi esetről érdemes feljelentést tenni, hogy később ilyen ne történjen?

Figyelt kérdés

Egy valaki az iwiw-es portálon regisztrált a nevembe, az adataimat felhasználva, valószinűleg ismerőseimtől így kíván jogosulatlan információhoz jutni rólam. Elég egyértelmű, hogy kamu profilról van szó, hiszen egy részt nem magyarországon élek, másrészt a nevem se sűrű valószínűleg egyedül engem hívnak így az országban.

Régen felhasználó voltam én is az iwiwen azonban a sok zaklatás és a képeim nagyítóval történő ellenőzrzése miatt töröltem a regisztrációmat. Roppant kellemetlen és nem tudom, hogy mit csináljak azon kívül, hogy írtam az iwiwnek, hogy azonnal töröljenek, hiszen perben állok folyamatosan az exemmel, aki eddig is mindenre képes volt. Megéri feljelenteni, vagy tűrjem el ezt is a sok beteges hülyesége mellett?


2010. márc. 18. 06:50
 1/6 anonim ***** válasza:

itt jelentsd be, és konkrétan írd le a problémád, kérve a segítségüket a megoldáshoz:

[link]

2010. márc. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, már két levelet is írtam, de nem szedik le és nem is reagálnak, rohadt idegesítő.
2010. márc. 18. 09:45
 3/6 anonim ***** válasza:

nincs véletlenül egy jogász vagy ügyvéd ismerősöd, haverod? esetleg ha az szólítaná fel a szerkesztőket, hatásosabb lenne. (vagy érdemben tanácsot tudnának adni, a feljelentés módjával kapcsolatban. személyes adatokkal való visszaélés címén!)

Érdemes, MINDEN elérhető dokumentációt az Iwiw-en a megjelentekbl akár a teljes oldalt, kimásolva, elmenteni Word, vagy PDF dokumentumba, hogy a későbbiekben legyen a kezedben bizonyíték!!!

2010. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Reagált az iwiw, hogy ha elküldöm aszig másolatomat törlik, de ha megteszem a feljelentés és ők már töröltek utána nincs bizonyíték, szóval elég gáz, mert szivemszerint rögtön törölném, hogy ne tudjon visszaélni de ha nem teszem meg a feljelentés akkor mi van ha két nap múlva megint csinál egyet a nevemben...

Elég tanácstalan vagyok

Köszi a választ mégegyszer

2010. márc. 19. 08:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj az adatvédelmi biztosnak, hogy ebben az esetben mi a teendő... Elég korrektek, kell egy kis idő de sztem fog válaszolni... A mai világ nagy problémája, hogy ami adat egyszer felkerült rólad bárhova, azt már sosem fogod tudni kitörölni!
2010. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha van megalapazott gyanúd, hogy a feleséged csinálja, és ő otthonról netezik, akkor talán a naplók alapján lehet bizonyítékot találni ellene... de ez már nagyon messzire vezet....
2010. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!