Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírus veszély? Vagy csak...

Vírus veszély? Vagy csak átverés? Miért nem tudom meg nyitni a régebben működő appot?

Figyelt kérdés
Nokia lumia 635 re töltöttem le egy appot ami a képeket és a videókat le zárja. Ai lock hide photos and videos a neve. Nem rég töltöttem le. Át raktam az összes vidit erre nem tudok bele lépni de az értékelést sem tudom vissza vonni. Próbáltam jelezni a Microsoft nak de nem jött össze. Remélem nem hozzák nyilvánosságra a vidiket. De szeretném vissza kapni. Amikor meg érintem egy kicsit be mélyül és Ennyi. A kezdő lapon meg elve sötét. Mi tévő legyek?

2015. nov. 19. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gyengébb a teljesítménye, vagy rosszul lett telepítve az app
2015. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ erre nem gondoltam. De a tár terület nem jelzi az appot. Lényeg hogy vissza akarom szerezni a videókat. Ha törlöm utánna végleg törlődni fog? A gyerek 👶 videóiról van szó 😞
2015. nov. 19. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem törlődni fog... de ha számítógépre rácsatlakoztatod és megkeresed a videókat és lemented a gépre akkor szerintem jó lesz, de ha ez se jó akkor szerintem töröld az appot.
2015. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megpróbáltam mindent. De nem jött össze. Az alkalmazás neve ai lock photo and videó. Vigyázok vele
2015. nov. 22. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!