Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így átverhetem a légitárságot?...

Így átverhetem a légitárságot? Kutyadoki segitsegevel?

Figyelt kérdés

amivel utaznek nem szallit stafykat.azon gondolkodtam hogy elmegyek allatorvoshoz hogy elvesztettem az egeszsegugyi konyvet es allitson neki ujjat ki anelkul hogy rairna a fajtajat,vagy a sajat kutyadokimmal megprobalnam megbeszelni.kineztere pedig a legitarsasag fel kellene hog engedje ha nem szerepel a konyveben a fajtaja.

Szerintetek ez igy megoldhato?



2012. ápr. 20. 13:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mi az a stafy?
2012. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
lehet staffordshire terrier :-)
2012. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

reménytelen, hacsak nincs törzskönyved egy másik fajtáról a reptéren lévő állatorvos dönt.és ő visszadobja.

egészségügyi könnyvvel nem is tudsz utazni,útlevél kell

2012. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
amstaff,amerikai staffordshire terrier
2012. ápr. 20. 13:41
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha lebuksz, akkor meg te sem utazhatsz, téged is leszállítanak. Megéri?
2012. ápr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
hu de laza vagy, kerdezo :-)
2012. ápr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

biztos hogy remenytelen?

nem hagyom itt a kutyam.de nem tudom hogyan utazzak vele,a szallitocegek meg egy rakas penzt kernenek el,es amugysem engednem idegen kezekbe.arra is nehez volt raszednem magam hogy tuleli a repulest.:)

2012. ápr. 20. 13:44
 8/22 anonim ***** válasza:
14%
Azért ez, khmm, kissé beteges... más a gyereke nélkül utazik, mert más vigyáz addig rá, és ettől még nem rossz anya vagy apa, csak nem akarja kínozni a gyerekét egy felesleges utazással. Te mi a manónak ne tudnád nélkülözni a kutyádat egy ideig?
2012. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
orszagon belul sem engedte ugyanaz a legitarsasag amikor kuldte nekem a tenyeszto a kutyat.hajoval utazott hozzam.de mo-ra nem megy innen hajo.:((
2012. ápr. 20. 13:47
 10/22 A kérdező kommentje:

nem egy ket napra megyek hanem egesz nyarra,meg kolyok,es jol haladok a nevelesevel.a masik meg hogy nem tudnam kire bizni,es nem is akarnam hisz az en kutyam,mellettem a helye.

a kutyaszalloda pedig kizarva.nem lesz az en kutyam kennelbe zarva,nem bizom az ilyenekben

2012. ápr. 20. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!