Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörték a fiókomat. Így már...

Feltörték a fiókomat. Így már biztonságban vagyok?

Figyelt kérdés

E-mail fiókomat feltörték, ezt onnan tudom, hogy a gmail küldött levelet, hogy szokatlan bejelentkezés történt KÍNÁBÓL (amúgy Hanghzou-ból).

Ha megváltoztattam a jelszavamat, akkor most már biztonságban vagyok? Vagy most már tök mindegy, mert a k.csög kínai az új email címemet is látni fogja?

(gondolom nem, csak légyszi nyugtassatok meg, soha nem történt még velem ilyen)


2015. nov. 30. 22:13
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsánat azt akartam kérdezni, hogy az új jelszavamat is látni fogja-e
2015. nov. 30. 22:14
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem valami jofele kinai okostelefonod van egesz veletlenul? Esetleg egy par 'okositott', innen-onnan beszerzett app-pal megspekelve?


Annyiszor valtoztatsz jelszot, ahanyszor akarsz, a gyari kemprogamok siman tovabbitanak mindent...

2015. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam telefonról belépni, nincs is internet a telefonomon.
2015. nov. 30. 23:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Feltörték a fiókod vagy csak megpróbáltak bejelentkezni?

Nem mindegy.

2015. dec. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nekem is küldött már olyan levelet a gmail, hogy Ukrajnából jelentkeztem be. Mellékelte az IP-t is, ami a saját cégem, bő 10 éve fix magyar IP-címe volt.
2015. dec. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt írta, hogy bejelentkezés történt, akkor gondolom sikerült belépni.


Rákerestem az ip címre, az is Kínát írta.

2015. dec. 1. 10:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Használd a Google kétlépcsős azonosítását. Ha bekapcsolod, akkor ismeretlen eszközről csak a telefonodra sms-ben küldött kód segítségével lehet belépni, akár tudja a jelszavadat, akár nem.
2015. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!