Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Parancssori futtatás, "A fájl...

Wadmalac kérdése:

Parancssori futtatás, "A fájl nem nyitható meg", internetbiztonsági beállítások általi tiltás, mi a teendő?

Figyelt kérdés

LG G4-emet próbálom rootolni, a letöltött, folderbe kicsomagolt fájlokból a Send_Command.exe-t próbálom futtatni, de folyamatosan "hozzáférés megtagadva", plusz a fenti "A fájlok nem nyithatók meg" ablak, amei az internet biztonsági beállításaira hivatkozik. Ott viszont már minden létező engedélyt megadtam, még a fájl letöltési helyét is betettem a "megbízható helyek"-be, így sem hajlandó megnyitni. Futtatás rendszergazdaként beállítás sem segít.

Kifogytam az ötletekből.

Nagyon hálás lennék, ha valakinek lenne még használhatóbb.



2015. dec. 2. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A rendszergazdaként való futtatás nem feltétlenül öröklődik, csak ha a szoftver írója így írta meg. Próbáld az UAC-ot teljesen kikapcsolni. Ha valami agresszív vírusirtód van, akkor azt is.
2015. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"A rendszergazdaként való futtatás nem feltétlenül öröklődik, csak ha a szoftver írója így írta meg."

Hát, elvileg ezzel nem lehet baj, mert nincs is több felhasználói profil a gépen, csak egyetlen egy. A funkcióval csak kínomban próbálkoztam.

"Ha valami agresszív vírusirtód van, akkor azt is."

AVG van, lelőttem, az volt az első.

"Próbáld az UAC-ot teljesen kikapcsolni."

Most ellenőriztem, a "soha nem kérek értesítést" állásban van, elvileg ez a kikapcsolt állapot, nem?

Most megpróbáltam újra, hátha a beállításokhoz kellett a reboot, de továbbra is jön a hibaüzenet.

[link]

2015. dec. 4. 10:00
 3/3 A kérdező kommentje:

Na hétvégén megpróbáltam az otthoni gépemen is, ugyanaz.

Minden egyes fájlon végigmentem jobbklikk-tulajdonságok, ott is kivettem a tiltást, mégis továbbra is ugyanúgy megáll.

Isten bizony, agyam eldobom, amióta Win7 van, szívok így minden adroid mókolással, XP-n olyan simán ment minden, hogy csak na.

2015. dec. 8. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!