Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem tudom frissíteni az ESET...

Nem tudom frissíteni az ESET Mobile Security (Premium) adatbázisát. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

A kártevő - adatbázis nem naprakész. 10 napja valamiért nem frissít, csak próbálkozik.


[link]


A licenc csak 2016-ban jár le és az internetkapcsolat is tökéletesen működik. Próbáltam már egy havernál, más WiFi routeren keresztül is, de semmi.


Lehet csak náluk van a hiba? Aki hasonló helyzetben jár, legyen szíves az is írjon.


Előre is köszönöm :)



2015. szept. 7. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Őket kellene megkeresned:

[link]

2015. szept. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez egy jogtiszta szoftver?

Azaz megvásároltad?

2015. szept. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van belőle Free is, vagyis nem fontos megvenni.
2015. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már megoldódott :) csak úgy a semmiből újra frissített.

Egy magyarországi ismerősöm adta, aki megvásárolta, de én szlovákiai vagyok. Neki nem fizettem semmit, most nem tudom hogyan is van ez.. Mennyire jogtiszta.

2015. szept. 10. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez jó! Az ESET ugyanis szlovák cég, a Sicontact a magyarországi képviselete.
2015. szept. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ehhez így sajnos nem értek, de legalább van valami amit a szlovákok jól megcsináltak. :D
2015. szept. 16. 16:44
 7/8 anonim ***** válasza:
A ESET-NOD nagyon jó védelem, évek óta ezt használom.
2015. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is erre esküszom :)

Más védelem a telefonon sem jöhetett szóba :)

2015. szept. 27. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!