Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusos volt a gépem, belassul...

Vírusos volt a gépem, belassult, újratettem most szépen gond nélkül megy. Hogyan vigyázhatok, hogy ez így is maradjon?

Figyelt kérdés
Szeretnék játékokat letölteni, filmeket. Valami vírusjelző-vírusírtó program? Vagy hogy-mi?

2015. dec. 4. 20:08
1 2
 1/11 anonim válasza:

Pár tipp amik nekem beváltak:

Vírusírtó: Eset Smart security 8

Szerintem megérné felraknod egy ADBockert mert sok vírus a reklámokkal jön

Film letöltéshez: [link] és a kód ami van a filmeknél [link] -ra beírod

Játékoknál pedig NCore vagy TPB de ott figyeld a kommenteket, mert sokan odaírják hogy vírusos vagy sem.

Remélem tudtam segíteni

2015. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. dec. 4. 21:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha most egy álszent seggarc lennék akkor azt mondanám, hogy vedd meg (tudom, tudom). De ha tényleg le akarsz töltögetni, akkor próbáld meg a nagyobb torrent oldalakat (ncore,diablo stb.). Küldenék meghívót, de a kedvességem lett a vesztem és megvonták a meghívási jogomat. A másik, hogy felejtsd el a vírusirtókat. Nekem már 2 éve nincs semmilyen vírusirtó a gépemen és mégsem szedtem össze semmi szart, pedig torrentezek én is.
2015. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 fersk ***** válasza:

"felejtsd el a vírusirtókat."

Mert ugye azok vonzzák a vírusokat, de ha nincs vírusvédő progid, akkor nagy ívben elkerülnek... :DDDD

2015. dec. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
COMODO. Próbáld ki. Nekem nagyon bevált.
2015. dec. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ESET Smart Security9 a legújabb. Még a licenszezése is bonyolultabb lett, ezt nem lehet feltörni.

Vedd meg egy évre a kódot és hagyd, hogy a háttérben dolgozzon. NE EZEN AKARJ TAKARÉKOSKODNI!

Van benne Játékos üzemmód is.

Innen letölthető: [link]

[link]

2015. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Vedd meg az avast full verzióját! Hidd el,megéri! Egy vírusos programot át tud alakítani úgy hogy használhassam a progit de már nincs benne vírus
2015. dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Comodot nem látott senki, aki avastot meg ilyeneket ajánl? Amelyik gépre feltettem, ott mindig bevált. Cserébe ingyen van, van egy tűzfal szerűsége, és van helpdesk is. (comodo geekbuddy)
2015. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kommentekre figyelj mindig.De ha nem akarsz vírust akkor linux.Elvileg arra is van de én még nem találkoztam vele jó pár év alatt sem.Windows 7 egyből betalál mindent :D Igaz kicsit körülményesebb a linux de ha megtanulod...... nem akarsz mást :DDDDDDDD
2015. dec. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2016. jan. 6. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!