Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 7-en angol nyelvű...

Windows 7-en angol nyelvű kékhalál?

Figyelt kérdés

Az indavideón néztem egy filmet, amikor egyszer csak elkezdett búgni a hangszóró, megállt a kép, majd megjelent egy kiírás kék háttérrel, hogy "your windows has been shut down to prevent damage to your system. If this is the first time you see this message, then...." És eddig tudtam elolvasni, mert magától újraindult a gép ezután. Majd miután bejött a windows, kiírta hogy szerinte milyen hiba után állt helyre és ez volt a "részletek" alatt:


"Probléma-aláírás:

Problémaesemény neve: BlueScreen

Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.768.3

Területibeállítás-azonosító: 1038


További információk a problémáról:

BCCode: 19

BCP1: 0000000000000020

BCP2: FFFFFA80087353E0

BCP3: FFFFFA8008735400

BCP4: 000000000402000A

OS Version: 6_1_7601

Service Pack: 1_0

Product: 768_1


A probléma leírását segítő fájlok:

C:\Windows\Minidump\121615-11232-01.dmp

C:\Users\Asus\AppData\Local\Temp\WER-30966-0.sysdata.xml


Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:

[link]


Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:

C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt"



Valakinek van ötlete, mi lehet a baj? Most délután apám netezett és elment neki teljesen a net, de miután újraindítottam a modemet azóta normalizálódott, viszont most miután újraindult a gépem, megint azt csinálja, ha beírok egy címet, hogy ott a chrome- ban lent a bal alsó sarokban kiírja, hogy "várakozás a szerverre", majd egy idő után bejön a nem jeleníthető meg üzenet, mintha nem lenne internetkapcsolat... de aztán eltelik pár perc és megint jó... Mi a fene lehet ez????



2015. dec. 16. 19:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben a hálózati kártyák alatt kiválasztod a hálókártyád, jobb egérgomb, eltávolítás, aztán felrakod az újat. Szolgáltató miatt is lehetne, de az egyik kékhalál amiatt volt, szóval ezt mindenképp csináld meg.
2015. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kiderült, hogy a szolgáltatóval van hiba. Ez nagyon tuti, konkrétan már átkonfiguráltam az egész gépemet emiatt. :-D Nem baj, legközelebb majd okosabb leszek és először a szolgáltatót kérdezem meg. :-D

Köszi a segítséget!

2015. dec. 21. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!