Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Wifi routerem konnektorba...

Wifi routerem konnektorba dugó feje sípol?

Figyelt kérdés
TL-WR841N ma vettem, nagyon jól működik de a szobámban ez a sípolás megőrjít.. a konnektor fej sípol. Mitől van, hogy lehetne csendesíteni?
2015. dec. 27. 19:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A sipolasos gyari adaptert hasznaljam inkabb? Megorulok tole de ha attol nem gyullad fel megeri
2015. dec. 28. 10:38
 12/16 Szirty ***** válasza:

Nem volt érthető abban amit javasoltam?

Használj megfelelő adaptert. Vagys olyat, amelyik feszültsége AZONOS a gyárival és áramerőssége pedig azonos vagy nagyobb.

Tehát. 9V DC adaptert használj, ami minimum 0.6A (600mA) terhelhetőségű vagy nagyobb.


Ennek nyilván megfelel a gyári sípolós adapter, de másik sokmillió is. Szerezni kell egy másikat, de megfelelőt.

2015. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De kepzeld okoskam megertettem:) talaltam szerencsere egy azonos adaptert ami szinten egy routerhez volt. Szoval azonosak a szamok rajta.
2015. dec. 28. 13:18
 14/16 Szirty ***** válasza:
Akkor qrvajó nem? :)
2015. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szirty ***** válasza:

Te kértél segítséget, most meg lebaszol hogy segítek?

Én kérek elnézést! :)

2015. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon jó! Köszönöm a javaslatot és a segítséget. Remélem az azonos adapterrel is szépen fog működni sokáig
2015. dec. 28. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!