Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom törölni a "Securi...

Hogyan tudom törölni a "Security tool" programot? Nem én töltöttem le. Vírusként jött fel.

Figyelt kérdés
Nem engedi megnyitni az msn messengert, semmien programot nem tudok futtatni. Mit csináljak??
2010. márc. 25. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] leszedi, rendszervisszaállítási pontok törlése, windows inditása csökkentett módban, majd teljes vizsgálat.
2010. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hamis virusirtó, rendkivül eröszakos.
2010. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hali.

Csak akkor tudok segíteni ha Windows 7-ed van. Nekem is volt ez a Security Tool, nekem se engedett semmit megnyitni és ikonok se voltak az asztalon stb. Úgy töröltem le, hogy csökkentett módba indítottam el a gépet és akkor nem indította el a Security Toolt. Az ikonok is ott voltak az asztalon. Jobb egérrel rákatt a Security Tool ikonjára Tulajdonságok -> Fájl helyének megnyitása. Utána kiadja a vírus helyét és onnan törlöd és utána a lombtárból is. Utána újraindítod a gépet és elvileg mindennek ugyanúgy működnie kell. Nekem minden rendesen működött és megspóroltam egy újratelepítést. De azért ez után futtass le egy ellenőrzést. Lehet hogy más operációs rendszereknél is így kell tenni, de azt sajna nem tudom.

2010. márc. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!