Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehetséges, hogy feltörték a...

Lehetséges, hogy feltörték a bankszámlám?

Figyelt kérdés
Ma voltam OTP-ben és feltöltöttem 3000 Ft-ot. Mielőtt feltöltöttem, 200 Ft volt rajta, most otthon megnéztem és csak 2600 volt. Megkértem egy haveromat, hogy utaljon át 400 Ft-ot, meg is jött az értesítő, hogy megjött a pénz, de ugyanúgy 2600 Ft van rajta. Mi történt, lehet h feltörték a számlám?
2016. jan. 12. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz számlatörténetet netbankban.
2016. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És leraboltak róla 400 forintot?

Számlatörténet mit mond?

2016. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megnéztem a számlatörténetet.

Ez nagyon furcsa, mert ezt írja:


Összeg 400

Új könyvelt egyenleg 3.662


Tehát elvileg megvan minden, mégis azt írja a főoldalon, hogy 2662 Ft-om van, és nem is tudok vásárolni 3000 Ft értékben az interneten (merthogy erre kellett volna)

2016. jan. 12. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elég valószínűtlen, hogy ha már egyszer valaki kitalálta a jelszavad (azt hagyjuk, hogy egy OTP szintű bank biztonsági rendszerét feltörik, és egy sima lakossági bankszámlával foglalkoznak, mikor üzleti számlákon 100milliók vannak), akkor hagy rajta 2600 forintot. Ha bent van = 0 Ft azonnal.


Inkább valami hiba lesz, kérdezd meg a bankot, akár személyesen is.

2016. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És ma mit mutat az egyenleg?

1-2 óra csúszások bizony még a mai, hipergyors világban is előfordulhatnak.

Ha "feltörték" volna (pontosabban ha megszerzik a jelszavadat, mert a feltörés azért nagyobb dió, és ha már valaki kockáztatja a sittet, akkor azt nem egy majdnem üres bankszámláért fogja tenni), és leemelnek róla valamennyi pénzt, annak is nyoma kell, hogy legyen a számlatörténetben.

2016. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!