Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mely vírusirtó, tűzfal jó Win...

Pszicho88 kérdése:

Mely vírusirtó, tűzfal jó Win XP/32 bit SP 2 -re?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon rég óta nem enged a gépem vírusirtót, tűzfalat föltelepíteni. Sajnos az AVG és Nod termékekkel, egyikkel sem kompatibilis, már egy tucat verziót kipróbáltam belőlük és a telepítések során hibaüzenet fogad. Töltsek le 3-4-5 évvel ezelőtti AVG terméket? Tudtok ajánlani jó és működőképes vírusirtót, tűzfalat, kémprogramirtót, akár kombináltat is, ami mindet tudja és teljes verziós, nemcsak próbaverzió? Köszönöm.



2016. jan. 21. 22:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hűha ember!

Ott komoly gondok kehetnek...

Szerintem ne is próbálkozz a rendszer javítgatásával...

Ha van fontos adat, kép, videó, vagy bármi, ami még kell, akkor azt sűrgősen mentsd ki a rendszerből. Boot -olható kűlső rendszert is használhatsz adatmentésre, pl.: egy kezes linux disztrót.


Amint kimentetted a dolgaidat gyalúld le a winyót. Rakd ujra a rendszert. Driverek. Fontosabb progik, köztük persze egy vírusírtó. Én Eset Smart Security -t használok 30 napos kódokkal. Az jól megvan még az XP -n is.


Utánna pedig odafigyeléssel minden rendben lessz!

2016. jan. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Milyen a géped? Újabb win biztos nem menne rajta?
2018. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!