Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem tudom frissíteni a panda...

Nem tudom frissíteni a panda titaniumomat, a honlap sem elérhető mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Virusirtók weboldalai elérhetetlenek, akkor beszedtél valamit a gépedre. Trójai a legvalószínűbb.
2010. márc. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami blokkolja a vírusirtók, a Microsoft, bármi eltávolítóeszköz honlapját az nem spy, sokkal inkább rootkit szokott lenni. Azokat általában még nehezebb eltávolítani, szinte minden esetben kell külső beavatkozás, úgynevezett liveCD-vel, pl Vista PE, amivel kívülről lehet babrálni a registryt, meg törölgetni fájlokat. A legtöbb esetben gyorsabb az újratelepítés...
2010. márc. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A-sqared: [link]


Malwarebytes: *****

AVG anti rootkit: [link]


De sztem a legtisztább megoldás az újratalapítés.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt nálam egy ilyen laptop, már öt napja nem tudott frissiteni a virusirtó. Fertőzött játék CD (gyerek nyúlt hozzá, papa legnagyobb örömére), millióegy .Temp fájl kitakarítása után fel tudott menni a netre (pokoli lassan), frissités és a NOD rácsapott a fertőzésre. Aztán összeomlott az XP. Vártam, hátha, jó húsz perc múlva újra felállt a rendszer. Rootkit + trójai volt a végeredmény.
2010. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

sziasztok köszönöm a válaszokat de még mindig nem sikerül frissíteni.

letöltöttem az a-squaredet át vizsgáltattam vele töröltem amiket talált, de még az a-squaredet sem lehet frissíteni

2010. ápr. 1. 18:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez így újratelepités. Sorry...
2010. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!