Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem kap áramot a monitor az...

Nem kap áramot a monitor az egér és a billentyűzet Sos?

Figyelt kérdés
Segitség nem kapnak áramot a fent emlitett dolgok. Amikor bekapcsolom a gépet felpörög minden csak villan egyet az egér és a billentyü a monitoron se kép se hang már dugdostam mindent mindenhova irták hogy a videokártya lehet a rossz de kicseréltem és nem jó. Most nem tudom mit tegyek légyszi segitsetek

2016. jan. 23. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikori a gép? Mióta csinálja? Mi lett cserélve benne? stb.

Ha már kérdést teszünk fel, tegyük rendesen.

2016. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon régi a gép. Nemtudom miota csinálja és widows xp van rajta. Nem lett benne semmi cserélve
2016. jan. 23. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egy autónak rossz a motorja emiatt nem gurul nem a kerekek a hibásak csak elsőre az látszik, hogy hát ezek a kerekek nem gurulnak. Itt sincs semmi baja valószínű a perifériáidnak. Igen a gépben van valami gond. Alaplap elszállhatott memóriák vagy sok ilyen okoz gondot amitől nem kapcsol be rendesen a gép. Ha már nagyon régi akár 20-30 000 ből lehet viszonylag internetezésre alkalmas gépet venni.
2016. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nézd meg a processzor mellet lévő táp részt ha ott a kondik fel vannak púposodva akkor valószínűleg az a baja.(ami a kondik óvatos melegítésével bekapcsolás előtt követlen ellenőrizhető.

A másik meg a táp lehet kb ugyan ez a gond állhat elő és nincs meg valamelyik feszültség ellenőrizni kellene a 3,3v

5v os ágakat multiméterrel.

Persze ha nem húztad a géped és nem szórakoztál az op-rendszerrel (vagy nem volt eléggé ápolva az op és kaptál be vírust vagy valamit)

2016. febr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!