Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » ASUS laptop jelszot ker...

ASUS laptop jelszot ker bootolaskor, mindent megprobaltam mar! Mi lehet a megoldas?

Figyelt kérdés

Van 1 regebbi asus laptopom kb 12-13 eves lehet [link] ez a tipus,es mikor elinditom kiirja a boot opciokat es irja hogy nyomjak f2 to enter setup,f1 to use deafult,esc to multi boot menu...ha f1 vagy f2 t nyomok full fekete alapon irja hogy enter password,barmit irok be kiirja hogy password check failed de elindul a gep de a biosba nem enged be!!! a boot menu is elindul esc majd f2 majd jelszo failed es bejon a boot menu.DE nekem a bios kellene!

Mindent probaltam cmos elem ki egy orara-semmi,aljan van valami reset gomb szeru benyomtam-semmi DE cmos 3 programmal win bol clear cmos semmi!!! mi baja lehet ?? ill megoldast valaki?



2016. jan. 31. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelszó van rajta...
2016. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem 12-13 éves ASUS, kb. 9-10 éves lehet.

Nekem volt 13 éves IBM Thinkpadom, az ma is működne, ha lett volna hozzá alkatrész. Most is van egy, másodgépnek, ez 7-8 éves, használtan vettem. A BIOS-ba engem sem engedett be, se rendszergazdaként, egy pocsékul telepített Linux volt rajta. A gyártó szervize fel tudta törni a jelszót, aztán leszedtem mindent, gyakolatilag szétkaptam, belül annyira poros volt, aztán ment rá egy Win7 és tökéletesen működik.

Valószínűleg le van jelszavazva, vidd be a gyártó szervízébe, le tudják kapni róla.

2016. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!