Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » ASUS szerviz mennyire biztonsá...

ASUS szerviz mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Rokonom gépét kell szervizbe küldeni. Windows7 rendszergazdai fiók+jelszó.

Előtte érdemes az adatait lementeni a gépről nehogy a szakik turkáljanak a gépében vagy nyugodtan elküldheti?Gondolom linux bootolással simán hozzáférnének. Én gépem működik, úgyhogy ebből nem volt tapasztalatom.


2016. jan. 31. 23:14
 1/4 Molyolo ***** válasza:
64%

Én lementeném és ami olyan letörölném.

Dolgoztam pár mobil szervízben előtte mindent megnéztünk benne meg ha tetszett kimásoltuk.

2016. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha olyan a baja, hogy nem kell a gyógyításához a merevlemez, akkor én lehet ki is venném, már ha nem garanciális, tehát fel lehet bontani. De a saját dolgaimat biztosan letörölném, mégpedig biztonságosan, nem csak sima törléssel.
2016. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg gep megy at a kezukon, nem hinnem hogy orakat szannanak a merevlemez helyreallitasara... Be szoktak lepni kiprobalni hogy mukodik-e a fennlevo rendszerrel minden, a meztelennos kepeket max kimasoljak, de kemprogramot telepiteni vagy mashogy visszaelni a rendszergazda fiokkal nem fognak.
2016. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1

Ez derék dolog, konkrétan gusztustalan.


Sok szervíz nem is fogadja be, ha módosítva van, pl. kiszerelt HDD.


Biztonsági mentés, Wipe és mehet a szervízbe. :)

2016. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!