Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » W7ultimate-ről frissítettem...

Kovács József Lajos kérdése:

W7ultimate-ről frissítettem W10-re az o Elvagyok keseredve, kérdeztem már sok számítógépest, de mindenféle megoldást javasoltak. Egyik sem sikeres. Ha valaki leírna egy igazi valós megoldást javasolni nagyon megköszönném? üdv Kovács József

Figyelt kérdés
Üdvözlök mindenkit! W7ultimate-ről frissítettem W10-re az Üdvotthoni pc-met. Sikeresen feltelepült, kiválóan működött. Sajnos életemben először a "a belépési jelszó"-t is beírtam még akkor.Egy hónapig voltam beteg és miután először haza mentem próbáltam belépni, de sajnos nem jegyeztem fel sehová a belépési jelszavamat kiment a fejemből így azóta nem tudok belépni a saját gépembe!

#A w10 belépés #jelszavát elfelejtettem #hogy újra betudjak lépni ?
2016. febr. 13. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szervízben jó pénzért megoldják.
2016. febr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, amit én is csinálnék, fognék egy linux live rendszert, lementenék minden adatot egy másik gépre hálózaton (ftp-n) keresztül egy másik gépre, és újratelepíteném az egészet a faxba. Nyilván lassabb, de biztosabb módszer mint kisérletezni mindenféle trükkel.
2016. febr. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én azt csinálnám hogy egy cd-t vagy egy pendrivot be tennék a laptoba de olyat ami ujbbol telepiti neked a win10-et vagy egy olyat ami ujbbol vissza telepiti neked a win7et....Én csak ezt tudom mondani.
2016. febr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!