Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Eredeti CDt szeretnék másolni...

Eredeti CDt szeretnék másolni a laptopomra de nem nyitja meg a másolt doc-ból! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megvettem egy nyelvoktató csomagot, de nem szeretném az eredeti CDt koptatni ezért rámásoltam a laptopomra a CD-romot. Az első CD szuper volt, indult a CD-rom is és az audio is az eredeti nélkül. Megvettem a másodikat is és ez már nem indul el csak az eredetivel. Az audio részét szépen bemásoltam, átkonvertáltam MP3ba, az okés, a CD nélkül is működik. De a CD-rom az nem akar elindulni... már mindenféleképp próbáltam, Total Commanderrel is meg a CloneCD-vel is... hogyan sikerülhetne még?
2010. ápr. 2. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán ha iso-ban lemented, és utána egy virtuális meghajtóba berakod, akkor jó lesz (például Magic Iso-val, de keress rá a Google-ban más ilyen programhoz)
2010. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos ezt sem engedte, de megpróbálom még azért a kis láma agyammal mégegyszer...
2010. ápr. 2. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Ashampoo-val lemeneted iso-ba a teljes cd tartalmát.

Magyarul is tud> [link]

(disk image készítése/...cd ről és iso-t állíts be)

Ezt a lementett iso-t kell beolvasni-becsatolni pl DaemonTools-ba, ami virtuális meghajtót nyit. Így a lemez hdd-ről úgy fog működni, mintha az eredeti cd-t használnád.

Sok más prg-vel is megcsinálható...

2010. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ISO fájl készítésére használhatod a jó öreg clone cd-t (Hú de rég használtam a régi szép emlékek)
2010. ápr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
clonecd nem készít isót, csak CCD-t. A MagicIso már a neve is sugallja. Utánna felteszel egy virtuális Daemon vagy bármilyen lemez emulátort, és abba bemountolod.
2010. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hééé... sikerült:)

nagyon-nagyon köszi mindenkinek:)

2010. ápr. 8. 20:55
 7/8 A kérdező kommentje:

oké... minden minden sikerült, ISO megvolt, bemountolás megvolt, és el is indul a CD de azonnal be is záródik és kéri az eredeti CDt... másegyéb?

(sóhaj)

2010. ápr. 8. 21:22
 8/8 A kérdező kommentje:

és a vég

[link]

2010. ápr. 19. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!