Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Megnyithatom így a játékot?

Megnyithatom így a játékot?

Figyelt kérdés
Van a gépemen egy játék, ami vírusos volt. Még megvan az alkalmazás, de abban a vírusirtóm vírust talált, és karanténba tette. Kitöröltem a karanténból a vírust, és egyszer kipróbáltam a játékot, és nem indította el, mert azt írta ki a gépem, hogy az elérési út megváltozott. Ma megtaláltam az alkalmazást. Meg merjem nyitni? Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. márc. 14. 12:57
1 2
 1/11 anonim válasza:

Meg ne nyisd a biztonság kedvéért!

Ha torrentrről szedted le, akkor ennek az a végeredménye, hogy a játék fertőzött lesz, hibás!

2016. márc. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Régóta rajta van már kb. 3 éve az a játék, és nCore-ról van, nem torrentről.
2016. márc. 14. 16:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy az ncore is torrent :)
2016. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 axonbite ***** válasza:
én személy szerint ha játszani akarok valamivel akkor kilövöm a védelmet.az okosabbik megoldás viszont az előttem szóló.
2016. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt írta ki, hogy PcDogs.exe működése leállt. Meg sem nyitja a játékot a gép.
2016. márc. 15. 17:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáld megbízhatóbb helyről letölteni a játékot legalább a hiányzó exe fájlt.
2016. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már meg sincs az a játék, de újra letöltöttem, és nem nyitja most sem meg.
2016. márc. 17. 16:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Keress rá a hiányzó fájlra külön, hátha megvan valahol, ez az egy tippem van. A vírusírtó naplójában keresd ki a vírusos fájl nevét és keress rá google-ban, hátha találsz egy nem vírusos verziót belőle. Esetleg szedd le az eredeti honlapjáról, ott megvan a konkrétan a hiányzó fájl. Ha valamilyen downloader, trojai féle (vírusra utaló név) van a fájlnevében, akkor ne keresd, más lesz a hiba.


Az is egy verzió, hogy az eredeti játékot, amit a játékgyártó oldaláról töltöttél le, azt telepíted és a cracket (pcdogs.exe) másolod be a mappájába, ha fizetős játékról van szó.

2016. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincs már meg a játék, azóta elveszett valahogyan.
2016. márc. 20. 17:48
 10/11 A kérdező kommentje:
Az MDF fájlja még rajta van, azt talán meg lehet nyitni.
2016. márc. 20. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!