Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudnám a MicroSD...

Hogyan tudnám a MicroSD kártyámat formázni mert vírussal fertőződött? (Az érdekességek lent. )

Figyelt kérdés
Van egy Samsung 32Gb-os MicroSD kártyám amit használtam idáig. Egyszer csak a telefon amiben használtam (Samsung Galaxy Note4) nem érzékelte többé. Gondoltam lehet a telefon hiba vagy hasonlók ezért beletettem egy másik telefonba ami hibátlanul érzékelte és meg is tudtam nyitni a benne lévő tartalmakat kivéve a képeket (Samsung Galaxy Ace 2). Belepróbáltam egy 3. telefonba ott sem működött rendesen mellesleg akármelyik telefonba beletettem elkezdett akadozni meg fagyni a telefon. Na de megpróbáltam gépre bedugni és elmenteni arról a telefonról ami olvasta. Adatok mentésénél azt írta ismeretlen hiba miatt nem lehetséges... Gondoltam jó akkor egye fene vesznek minden adatok leformázom mert egy üres SD mégis több mint egy használhatatlan ugyebár. :) De nem engedi formázni sem a telefon sem a számítógép. :/ A telefonon szürke az a menü ahol ugye lehetne rányomni a gép viszont kiírja ,h sikeresen megtörtént de semmit sem törölt le róla. Próbáltam manuálisan egyesével ott is kitörölte de egy sima kilépés belépés a fájlkezelőben és újra előbukkant minden amit korábban kitöröltem.
2016. márc. 16. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

egy próbát megér...

[link]

(SD memóriakártyákra is vonatkozik!)

2016. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A diskpart nem ismeri fel mint meghajtót a telefont :(
2016. márc. 16. 18:17
 3/4 kread385 ***** válasza:
nézd meg, hogy az adaptered oldalán a lock kapcsoló milyen állapotban áll!
2016. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 axonbite ***** válasza:
pc-n próbálj előbb rámenni malwarebytes-el meg adwcleanerrel ha vírusos ezek leszedik.majd próbáld formázni.
2016. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!